PGFilm – Podkarpacka Grupa Filmowa

Filmem i fotografią zajmujemy się już prawie od dziesięciu lat. Stanowimy zgrany i doświadczony zespół, który zjednoczył się pod wspólną flagą Podkarpackiej Grupy Filmowej. Połączyliśmy nasze umiejętności, zaplecze techniczne i kreatywny potencjał, aby móc zaproponować Państwu nową jakość produkcji audio-wizualnej w południowej Polsce.

Tworzymy filmy promocyjne, filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe, filmy produktowe, spoty, reklamy telewizyjne i wideorelacje z wydarzeń. Specjalizujemy się w obsłudze wizerunkowej i medialnej przedsiębiorstw, organizacji

pozarządowych oraz instytucji publicznych. Nasza siedziba mieści się w stolicy województwa podkarpackiego – Rzeszowie, działamy na terenie całej południowej i centralnej Polski (Kraków, Katowice, Lublin, Warszawa).


Jesteśmy czymś więcej niż studio filmowe! Oferujemy szerokie spektrum usług: od grafiki komputerowej i animacji 3D, projektowania i pozycjonowania stron www, aż po kompleksową obsługę kampanii reklamowych. Wyróżnia nas wszechstronność, kreatywność i zaangażowanie w pracę z Klientem; damy z siebie wszystko by nie tylko spełnić Państwa oczekiwania, ale daleko ponad nie wykroczyć!

POZNAJ NAS

Grzegorz Droba

Niezwykle kreatywna bestia i sprawca całego zamieszania. Odpowiedzialny za najbardziej spektakularne pomysły. To właśnie on jest najczęściej odpowiedzialny za spełnianie fantazji klienta. Planuje, reżyseruje, montuje, filmuje, lata dronem i spina wszystkie projekty do kupy. Jego artystyczna dusza sprawia, że zawsze widzi świat raczej w różowych barwach. Jeżeli ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić, przyjdzie Grzesiek i to zrobi. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i mocować wszystko taśmą klejącą. Wielki fan NBA, Kapitana Bomby i jego ukochanego Zalesia. Pali więcej niż jego samochód, a jeśli nie wiadomo co robi to pewnie gada przez telefon.

Robert Kopecki

Specjalista-perfekcjonista. Robert może nie jest najbardziej wylewnym członkiem ekipy, ale to dlatego że cały czas zajmuje się przekładaniem teorii na praktykę. Człowiek który doskonale odnalazł się po drugiej stronie kamery i poświęcił się zupełnie zgłębianiu arkanów sztuki filmowej. Odpowiada za kadr i ruch kamery, którą trzyma niczym najdroższą sercu kochankę. Na planie filmowym wciela się w rolę Doktora Zło realizującego najbardziej skomplikowany plan podboju świata. Jest gwarancją tego że wybuchy za plecami bohatera, który w ostatniej chwili nas uratuje będą naprawdę spektakularne. Ma aparycje bandyty i ten wizerunek nie jest mylący – Robert skradnie Wasze serca!

Specjalista-perfekcjonista. Robert może nie jest najbardziej wylewnym członkiem ekipy, ale to dlatego że cały czas zajmuje się przekładaniem teorii na praktykę. Człowiek który doskonale odnalazł się po drugiej stronie kamery i poświęcił się zupełnie zgłębianiu arkanów sztuki filmowej. Odpowiada za kadr i ruch kamery, którą trzyma niczym najdroższą sercu kochankę. „Absolwent krakowskiej szkoły filmowej AMA Film Academy. Operator, montażysta, operator drona oraz specjalista od ujęć w technice timelapse. Ma aparycje bandyty i ten wizerunek nie jest mylący – Robert skradnie Wasze serca!

Robert Kopecki