podkarpackagrupafilmowa@gmail.com

ZROBIMY TWÓJ FILM
JUŻ OD 200 ZŁ

Czujesz, że powinieneś zrobić film w którym chcesz wytłumaczyć swoim klientom na czym polegają Twoje produkty lub usługi, albo po prostu zaprezentować je w najlepszy możliwy sposób? Nie mogłeś trafić lepiej! 

 

 

Od ponad dekady świadczymy usługi produkcji filmowej dla biznesu. Specjalizujemy się w realizacji filmów instruktażowych, szkoleniowych i produktowych. Nasze studio w Rzeszowie to prawie 400m2 powierzchni idealnej do działań kreatywnych dla Twojego biznesu.
Kieruje nami jedno podstawowe założenie – to co robimy musi się bezpośrednio przekładać na zysk naszego klienta. Staramy się optymalizować nasze działania, tak aby móc zaproponować maksymalnie niską cenę za produkt najwyższej jakości.

 

Video tworzy ponad 300% większy ruch od pozostałych form content marketingu. Profesjonalne produkcje filmowe to obecnie absolutny „must have” skutecznych działań reklamowych i wizerunkowych.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Zbudować świadomość marki? Wyprzedzić konkurencję? 

Stwórz z nami film który nie tylko na siebie zarobi, ale przede wszystkim poprawi Twoją widoczność w internecie, a Twój biznes nabierze rozpędu.

Skontaktuj sie z nami:

PRACOWALIŚMY
DLA NAJLEPSZYCH

Skontaktuj
się z nami

Siedziba
Boya-Żeleńskiego 25, 35-105 Rzeszów